lapkričio 17, 2016

Paslaugos

Teikiame ekspedijavimo paslaugas. Ekspeditorius organizuoja ir kontroliuoja krovinių transportavimo procesą. Jis parenka transportą, randa krovinį, optimizuoja maršrutus bei krovinio ciklą, tvarko visus su transportavimu susijusius dokumentus, taip pat ir muitinės formalumus, krovinio draudimą, rūpinasi siuntų konsolidavimu bei sandėliavimu, finansiniais atsiskaitymais.
DAD

Teikiame dalinių krovinių gabenimo paslaugas visoje Europoje. Organizuojame įvairaus dydžio ir išmatavimų dalinių krovinių gabenimus. Pagal krovinio išmatavimus bei kliento galimybes ir pageidavimus parenkame transporto priemones , kad atitiktų užsakovų krovimo galimybes bei reikalaujamus transportavimui terminus .
banner_sig_logistica_other1

Teikiame pilnų krovinių gabenimo paslaugas visoje Europoje ir NVS šalyse. Specializuojamės Pabaltijo šalyse. Krovinius gabename 92kūb tentinėmis puspriekabėmis . Pagal klientų pageidavimą parenkame transporto priemonę atitinkančia krovinio svorio, talpos, krovimo reikalavimus . Koordinuojame atvykimo, pakrovimo, transportavimo ir pristatymo laiku eigą. Mūsų komanda savo klientams gali pasiūlyti palankias krovinių transportavimo sąlygas, kainas ir kokybišką aptarnavimą. Susisiekite su mumis dėl Jūsų krovinio pervežimo.
DFBHDFB

Teikiame temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugas visoje Europoje ir NVS šalyse. Užtikrindami nuolatinę krovinių bendros temperatūros ir pavienių produktų temperatūros kontrolę, bei krovinių gabenimą Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos reikalavimus atitinkančiomis transporto priemonėmis.
e8c4a8bc-af67-4bec-9cf7-eb87aaa684bd-original